« Tagasi

Põhja-Pärnumaa vallavolikogu valimised

Haldusterritoriaalse korralduse muudatusest tingituna valitakse Halinga, Tootsi ja Vändra valla ning Vändra alevi ühinemise tulemusena moodustuva Põhja-Pärnumaa vallavolikogu 21 liiget.

5. kuni 8. oktoobrini kell 12.00-20.00 toimub eelhääletamine maakonnakeskuses Pärnus asukohaga Papiniidu 8 (Pärnu linna valimisjaoskond nr 10, mis asub Kaubamajakas).

Eelhääletamine valimisjaoskondades toimub kolmel päeval 9.-11. oktoobrini, mil valimisjaoskonnad on avatud kell 12.00-20.00. Nii nagu ka juba mitmel varasemal korral, on ka seekord võimalik elektrooniline hääletamine, mis toimub 5. oktoobri kella 9.00-st kuni 11. oktoobri kella 18.00-ni. Elektrooniliseks hääletamiseks on vajalik kehtiv isikutunnistus ja vajaliku tarkvaraga varustatud ning internetiga ühendatud arvuti.

Valimispäev on 15. oktoober, mil valimisjaoskonnad on avatud kell 9.00-20.00.

Põhja-Pärnumaa Vallavolikogu valimseks on moodustatud 11 valimisjaoskonda. Info valija elukohajärgse valimisjaoskonna kohta on kantud ka valijakaardile, mis käesolevaks ajaks peaks olema jõudud kõigi valijate postkastidesse või e-posti aadressile. Kogu valimisi puudutav info on kokku koondatud ka valimiste veebilehele valimised.ee.

 

Ahti Randmere
Põhja-Pärnumaa valla valimiskomisjoni esimees