Valla volikogu

Põhja-Pärnumaa Vallavolikogu on 21 liikmeline:

Valimisliit Ühine Koduvald:

Ülle Vapper - volikogu esimees, e-post: ylle.vapper@pparnumaa.ee 

Raul Peetson

Toomas Sonts

Niida-Anita Morgen

Jüri Mets

Gerda Mölder

Margo Dello

Mati Rosenstein

 

Marina Simm

 

Valimisliit „Inimeste eest":

Jaanus Rahula

Roman Kiveste

Madis Koit

Olga Kaljuste

Heldi Raude

Kaido Madisson

Raul Orav

Eha Kuldkepp

 

Valimisliit Tasakaal:

Tarmo Lehiste

Priit Enok - volikogu aseesimees

Tiit Soosaar

Nils Sempelson

 

 

Volikogu alatised komisjonid:

 

Eelarvekomisjon: Tarvi Tasane (esimees), Olga Kaljuste (aseesimees), Nils Sempelson, Meelis Kruusmann, Roman Kiveste, Ülle Vapper, Kalev Mitt.

Arengu- ja majanduskomisjon: Tiit Soosaar (esimees), Roman Kiveste (aseesimees), Märtin Rõõmussaar, Raul Peetson, Ülo Stokkeby, Toomas Sonts, Riina Kukk, Tiia Uffert, Kaido Madisson.

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon: Riina Kukk (esimees), Jaanus Rahula (aseesimees), Niida-Anita Morgen, Sirje Alloja, Anneli Kaljur, Marina Simm, Silje Lang, Jane Vain, Evelin Rikker.

Haridus- ja noorsootöökomisjon: Priit Enok (esimees), Kaido Madisson (aseesimees), Jüri Mets, Mari-Liis Jaanson, Eha Kuldkepp, Jaana Novikov, Katrin Uutsalu, Aile Jaansalu, Toomas Toimeta.
 
Kultuuri- ja spordikomisjon: Tarmo Lehiste (esimees), Madis Koit (eseesimees), Gerda Mölder, Martin Sempelson, Inga Raudsepp, Heldi Raude, Reelika Arumäe, Tiina Heidemann, Heleri Wazza.
 
Keskkonnakomisjon: Margo Dello (esimees), Raul Orav (aseesimees), Viive Pukka, Kalle Lehtemaa, Anu Sillandi, Raul Peetson, Ain Pertel, Merle Ervin, Mihkel Jürisson.
 

* * *

Justiitsministeeriumil koostöös Politsei- ja Piirivalveameti, Rahandusministeeriumi, Riigikontrolli ja Tartu Linnavalitsusega on valminud voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?"

Voldiku koostamise eesmärgiks on ennetada ja lahendada huvide konflikti olukordi ning see on mõeldud kasutamiseks eelkõige kohalikele omavalitsustele ja volikogudele.

Voldikust leiab lühikese teoreetilise sissejuhatuse ning kirjelduse 13 korruptsiooniohtliku juhtumi kohta, millega Eesti omavalitsused on kokku puutunud. Kõigile olukordadele järgneb ekspertide hinnang koos põhjenduse ning lahenduse võimalusega.

Elektrooniliselt asub huvide konflikti vältimise voldik veebilehel www.korruptsioon.ee, kust on võimalik leida ka lisainfot huvide konflikti ja korruptsiooni puudutavate teemade kohta.