EV 100 läbi Vändra valla laste pilgu

EV100 (www.ev100.ee) on Eesti Vabariigi 100. juubeli auks ellu kutsutud valdkondadeülene sündmus, mille fookuses on lapsed ja noored. Ka Vändra vald on otsustanud teha Eesti Vabariigile juubeli puhul kingituse ja selle tarbeks korraldame me joonistusvõistluse „Sada õnnelikku last".

Alates 03.04.2017 saavad joonistusvõistlusele "Sada õnnelikku last" ennast registreerida Vändra valla lastega pered. Idee on joonistada ühtsele lintpannoole laste ja nende perede silmade läbi nähtuna kokku 100 õnnelikku last. Joonistustest jääb ajalukku jälg, milline oli õnnelik laps Vändra vallas aastal 2017. Pannoo on jaotatud 100 osaks ning iga joonistaja kirjutab oma loomingu juurde ees- ja perekonnanime, küla nime, oma vanuse. Täpsustav teavitus pannoo liikumise kohta antakse edasi rahvamajade kaudu, kus on eelnevalt kokku lepitud konkreetses piirkonnas joonistamise aeg.

Pannoo peaks valmima maikuu lõpuks ja selle pidulik avamine toimub Vihtra Külakeskuses lastekaitsepäeval 01.06.2017 (kõigile vaatamiseks). Edaspidi on plaan valminud teos anda ERM-i säilitamiseks.

Joonistusvõistlusele registreerimiseks palume võtta ühendust lastekaitsenõunik Evelin Rikkeriga telefonil 5191 1641.