Pärnumaa Vapimärgi kandidaatide esitamine

04.01.2017

nr 2-1/17/24-1

Pärnumaa Vapimärgi kandidaatide esitamine

Pärnu maavanem Kalev Kaljuste ootab ettepanekuid inimeste kohta, kes on väärilised kandma Pärnumaa kõrgeimat autasu - Pärnumaa Vapimärki.

Pärnumaa Vapimärk on asutatud Pärnumaale osutatud teenete tunnustamiseks. Vapimärk omistatakse isikutele, kes oma silmapaistva töö ja tegevusega on oluliselt kaasa aidanud Pärnumaa arengule, sealhulgas väljapaistvate saavutuste eest spordis ja kultuuris.

Alates 1993. aastast on Pärnumaa Vapimärgiga autasustatud 104 inimest.

Ettepanekud Pärnumaa Vapimärgiga autasustamiseks palume esitada hiljemalt 1. veebruariks 2017 Pärnu Maavalitsuse kantseleisse (Akadeemia 2, 80088 Pärnu) või e-post: info@parnu.maavalitsus.ee

Autasustamise ettepanek peab sisaldama selle isiku nime, sünniaega ja teene kirjeldust, kelle suhtes ettepanek tehakse.

Pärnumaa Vapimärkide andmine toimub üks kord aastas – 23. veebruaril, Eesti Vabariigi  aastapäeva eelsel päeval.

Rita Kosenkranius

Pärnu maasekretär