Swedbanki pangabussi hakkab Vändras asendama nõustaja teenus ning sularaha saab jätkuvalt automaadist

Alates 01. jaanuarist 2016 asendab Swedbank Vändras pangabussi teenuse nõustaja teenusega, mida pank hakkab pakkuma Vändra Raamatukogus (Pilve 2 Vändra). Kliendinõustaja juures on võimalik sõlmida interneti- ja telefonipanga lepinguid ning kasutada kliendinõustaja abi elektroonilistes kanalites.

Panganõustaja on kohal  kord kuus reedeti kella 10.00-12.00

 • Juuli            21.07.2017

 

24 h klienditugi 6310 310

 

Sularaha saab jätkuvalt välja võtta Vändra Tarbijate Ühistu kauplusest Konsum, Pärnu/Paide mnt 21 Vändra alev.

Eraisikutele on sularaha väljamaks automaadist kuni 2000 Eurot kalendrikuus tasuta. Korraga väljastab automaat 750 Eurot, suurema summa korral tuleb teostada mitu tehingut.

Lähitulevikus on plaan paigaldada Vändrasse sularaha automaat, kus saab sooritada nii sularaha sisse- ja väljamakset. Olemasolev automaat asendatakse.

Kõige mugavamalt on pangateenused Vändra klientidele kättesaadavad interneti, mobiili, pangaautomaadi ning telefonipanga vahendusel.

Tutvustame lähemalt, mis on mis ning kuidas neid kasutada.

TELEFONIPANK

Telefonipank on nagu panganõustaja teenus ilma kontorisse tulemiseta, kliendina ei pea Te oma rahaasjade ajamiseks kuhugi minema – piisab, kui kodus helistate telefonipanga numbril 6 310 310. Telefonipangas suhtlete te otse nõustajaga.

Telefonipank on kiire, paindlik ja vahetu. Saate oma rahaasjadest ülevaate nii sageli kui vaja. Telefonipanga kasutamisel on teenus oluliselt pikemalt kättesaadav kui pangakontori puhul, sest telefonipank töötab tööpäevadel kella 8-20 ja nädalavahetustel kella 10-18.

Telefonipangas saate

 • Küsida infot oma konto kohta
 • Teha vajalike maksetehinguid ja väärtpaberitehinguid
 • Sõlmida lepinguid
 • Sulgeda pangakaardi, kui see on kadunud

Vastuseid igapäevastele küsimustele, mis on pangaga seotud

Selleks, et neid tehinguid läbi telefoni teha, tuleb sõlmida leping ja siis saate oma isikut tõendada paroolikaardi, PIN-kalkulaatori või mobiil-ID-ga. See on sarnane pangasaalis isiku identifitseerimisega.

Telefonipank on turvaline. Jälgige Teile antud juhiseid ja saate turvaliselt korraldada kõik vajalikud toimingud. Kõik telefonipanga kõned salvestatakse. Nõnda on Teil alati kindlustunne, et võimalike vaidluste ja arusaamatuste korral saab uuesti kuulata Teie ja pangatöötaja vahelise kõne salvestust.

Telefonipangaga liitumine

 • Telefonipangaga saate liituda Swedbanki nõustaja juures.
 • Pärast lepingu sõlmimist saate paroolikaardi ning seejärel saate kohe mugavalt oma tehinguid tegema hakata.
 • Telefonipangaga liitumine on tasuta ning kuutasu maksma ei pea.
 • Tehingute eest teenustasud on samad, mis pangakontorist sama tehingut teostades.
 • Telefonipanga kasutamisel on vajalik mobiiltelefoni või nuppudega lauatelefon.

INTERNETIPANK

Swedbanki internetipank on koht, kus pääsete oma makseid ja lepinguid sõlmima mis tahes kellajal ja mis tahes kohast – tähtis on vaid, et saate kasutada internetiühendusega arvutit. Internetipangast leiate infot nii meie teenuste kui ka Swedbanki kui organisatsiooni kohta. Samuti saate siin sõlmida lepinguid ning teha pangatehinguid. Internetipangas on paljude tehingute tegemine soodsam kui kontoris. Internetipanga kasutajaks saate, kui sõlmite pangakontoris lepingu.

MOBIILIPANK

Mobiilpank – pank alati taskus. Mobiilipanga kaudu on igalt poolt kiirelt kättesaadavad:

 • Kontojääk ja väljavõte
 • Maksed ja väärtpaberitehingud
 • Pangaautomaatide ja kontorite asukohad

SALDO MOBIILIS

Helistades mobiiltelefonilt numbrile 1503, saate igal ajal küsida telefoni teel infot oma konto jäägi kohta. Nii ei pea Te olema teadmatuses, kas kontol on ikka piisavalt raha soovitud ostu tegemiseks. Mobiiltelefoni kaudu konto jäägi küsimise eest tuleb tasuda vaid mobiilsideoperaatori kehtestatud teenusenumbri minutitasu.

"Saldo mobiilis" lepingu saate sõlmida internetipangas ja pangakontoris.

MÄÄRATUD MAKSED

Igakuiseid makseid on võimalik teostada ka läbi pangautomaadi. Selleks on vaja eelnevalt internetipangas või pangakontoris nõustajal sisestada vajalikud andmed.

Tuleb vaid kaasa võtta arve, kus vajalikud rekvisiidid olemas. Kui need on tehtud, siis saate sularahaautomaadis vaid mõne nupuvajutusega makse teostatud.